Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Hos Fotografen

Olje på lerret
91x70
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000