Hos Fotografen
Olje på lerret
91x70
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 80 000
Olje på lerret
91x70
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering