Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Naboer

Olje på lerret
74x86
Signert nede t.v.: Gudmund Stenersen

Signert og påtegnet med tittel på blindrammen: "G. Stenersen Naboer".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000