Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Storstein, Aage (1900-1983)
Åkerlandskap med hus

Olje på lerret
57x77
Signert nede t.v.: Aage Storstein

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000