Storstein, Aage(1900-1983)
Åkerlandskap med hus
Olje på lerret
57x77
Signert nede t.v.: Aage Storstein
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
57x77
Vurdering