Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Torsteinson, Torstein(1876-1966)
Landevei

Olje på lerret
90x70
Usignert

Signert og datert på baksiden av lerretet: "Torstein Torsteinson.1933."

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 36 000