Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Nordlyset 1966

Olje på lerret
150x115
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 66.

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 460 000