Krohg, Christian(1852-1925)
Frisk bris 1889
Olje på lerret
66x60
Signert og datert nede t.h.: C. Krohg 89.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
66x60
Vurdering