Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Frisk bris 1889

Olje på lerret
66x60
Signert og datert nede t.h.: C. Krohg 89.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering