Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Utkikk

Olje på lerret
60x52
Signert nede t.v.: C Krohg.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000