Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Utkikk

Olje på lerret
60x52
Signert nede t.v.: C Krohg.

Vurdering
NOK 150 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00