Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fjordlandskap
Olje på lerret
64x96
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
64x96
Signert nede t.h.: A Normann
Vurdering