Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Nørregaard, Asta (1853-1933)
Fra Sørfjorden i Hardanger 1880

Olje på lerret
53x81
Signert og påtegnet nede t.h: Efter Eckersberg Asta Nørregaard 30/8 80

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering