Rian, Johs.(1891-1981)
Interiør
Olje på lerret
58x49
Signert nede t.v.: Johs Rian
Kunstnerforbundet, Oslo 1957.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 96 000
Olje på lerret
58x49
Signert nede t.v.: Johs Rian
Kunstnerforbundet, Oslo 1957.
Vurdering