Aulie, Reidar(1904-1977)
Herremiddag 1960
Olje på plate
62x74
Signert og datert nede t.h.: Reidar Aulie -60
Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Reidar Aulie Herremiddag 1960".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 60 000