Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Herremiddag 1960

Olje på plate
62x74
Signert og datert nede t.h.: Reidar Aulie -60

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Reidar Aulie Herremiddag 1960".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 60 000