Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Herremiddag 1960

Olje på plate
62x74
Signert og datert nede t.h.: Reidar Aulie -60

Signert, påtegnet med tittel og datert på baksiden av platen: "Reidar Aulie Herremiddag 1960".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000