Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Bolling, Svein (1948-)
Hvilende figur (Studie)

Tempera på plate
92x81
Signert nede t.h.: Bolling.

Signert på baksiden av platen: Bolling. Påtegnet med tittel, datert "1990" samt påtegnet: "Tempera" på baksiden av platen, av kunstneren.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1990 (?), kat.nr. 24 (?).

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 86 000