Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Bolling, Svein(1948-)
Hvilende figur (Studie)

Tempera på plate
92x81
Signert nede t.h.: Bolling.

Signert på baksiden av platen: Bolling. Påtegnet med tittel, datert "1990" samt påtegnet: "Tempera" på baksiden av platen, av kunstneren.

Kunstnernes Hus, Oslo 1990 (?), kat.nr. 24 (?).

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 86 000