Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Rose, Knut(1936-2002)
Å seile 1967

Olje på lerret
116x116
Signert og datert nede t.h.: K. Rose 67

Signert, datert "-67", og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.

Oslo Kunstforening 1967, "Ole Nesvik, Svein Dybing, Knut Rose", kat.nr. 15. Oslo Kunstforening 1967, kat.nr. 15. Kunstnernes Hus, Oslo 1967, UKS vårutstilling 19 67, kat.nr. 63.
Adelaide Festival of Arts "Contemporary Nordic Art", Australia 1968, kat.nr. 75.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00