Harr, Karl-Erik(1940-)
Mild Lofotvinter
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: K E Harr
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
50x70
Signert nede t.h.: K E Harr
Vurdering