Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Fra Fredriksvern

Olje på lerret
32x54
Signert nede t. v.: Otto Sinding

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 6 000

Tilslag NOK 10 000