Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fra Fredriksvern

Olje på lerret
32x54
Signert nede t. v.: Otto Sinding

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering
NOK 6 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000