Diriks, Edvard(1855-1930)
Hovedbygning i kveldslys
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Diriks.
Vurdering
NOK 40 000