Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Diriks, Edvard(1855-1930)
Hovedbygning i kveldslys

Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Diriks.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000