Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Hovedbygning i kveldslys

Olje på lerret
46x56
Signert nede t.h.: Diriks.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 30 000