Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Wetlesen, Wilhelm (1871-1925)
Ung kvinne med katt 1908

Olje på lerret
38x49
Signert og datert nede t.h.: WW 1908

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 76 000