Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Kvinne ved grind

Olje på lerret
123x105
Signert nede t.v.: Arne Kavli -

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 150 000