Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne ved grind
Olje på lerret
123x105
Signert nede t.v.: Arne Kavli -
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
123x105
Vurdering