Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Kvinne ved grind

Olje på lerret
123x105
Signert nede t.v.: Arne Kavli -

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 150 000