Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Sitje, Joronn (1897-1982)
Mor og sønn 1935

Olje på lerret
85x60
Signert og datert nede t.h.: Joronn Sitje - 35 -

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 92, med tittel: "Mor og søn".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 26 000