Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Oppstilling med krukker, karaffel og frukt 1924

Olje på lerret
70x73
Signert og datert nede t.h. R. Th. 24.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000