Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Sommerlandskap med elv

Olje på lerret
59x72
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000