Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Munthe, Ludvig(1841-1896)
Elvebredd med kyr

Olje på mahogniplate
60x45
Signert nede t.h.: L Munthe

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 78 000