Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Elvebredd med kyr

Olje på mahogniplate
60x45
Signert nede t.h.: L Munthe

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 78 000