Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Jomfru Maria
Olje på lerret
100x100
Signert nede t.v.: Erik H-J.
Signert, datert 1955 og påtegnet på baksiden av lerretet: " Saint Marie la Mer." Også påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00