Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Johannessen, Erik Harry (1902-1980)
Jomfru Maria

Olje på lerret
100x100
Signert nede t.v.: Erik H-J.

Signert, datert 1955 og påtegnet på baksiden av lerretet: " Saint Marie la Mer." Også påtegnet med dedikasjon fra kunstneren på baksiden av lerretet.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000