Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Juell, Tore (1942-)
Februaraften

Olje på plate
81x61
Signert nede t.v.: T. Juell

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering