Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Familien 1920

Olje på lerret
108x73
Signert og datert nede t.h.: R. Th. 20.

Påtegnet med tittel på fransk på lapp på baksiden, på blindrammen: "La Famille".

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1935, kat.nr. 50.
Kunstnernes Hus, Oslo 1938, kat.nr. ?.
29. Venezia Biennale 1958.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 135 000