Onsager, Søren(1878-1946)
Toilette
Olje på lerret
82x70
Signert nede t.h.: Søren Onsager
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Olje på lerret
82x70
Vurdering
NOK 150 000–200 000