Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Sandviksfløyen i Bergen 1891

Olje på lerret
43x38
Signert og datert nede t.h.: F Böe 1891

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00