Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Isaachsen, Olaf(1835-1893)
Røykende setesdøl 1868

Olje på lerret
42x52
Signert og datert nede på midten: OI pinx. 1868.- Kristiansand.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00