Kavli, Arne(1878-1970)
Fra haven, Rønnes ved Grimstad
Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 180 000
Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h.: A. Kavli
Vurdering
NOK 200 000