Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Fra haven, Rønnes ved Grimstad

Olje på lerret
78x84
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 180 000