Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Adam og Eva 1946

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: R Th 46

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1950, Retrospektiv utstilling, kat.nr. 84, med tittel: "Adam og Eva".
Kunstnernes Hus, Oslo 1957, Minneutstilling, kat.nr. 148, med tittel: "Adam og Eva".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000