Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Namdalen
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.v.: J Rian
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
60x70
Signert nede t.v.: J Rian
Vurdering