Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Fra Namdalen

Olje på lerret
60x70
Signert nede t.v.: J Rian

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 16 000