Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Ulving, Even (1863-1952)
Sommerdag, Nøtterø

Olje på lerret
43x65
Signert nede t.h.: E. Ulving

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000