Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Sognebud 1863

Olje på lerret
137x170
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand. 1863.

Vurdering på forespørsel.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 6 000 000