Tidemand, Adolph(1814-1876)
Sognebud 1863
Olje på lerret
137x170
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand. 1863.
Vurdering på forespørsel.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000 000
Olje på lerret
137x170
Vurdering på forespørsel.
Vurdering