Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Balke, Peder(1804-1887)
Landskap

Olje på papir oppklebet på plate
10,5x13
Signert nede t.v.:Balke

Vurdering

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 70 000