Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Erichsen, Thorvald (1868-1939)
Fra Gausdal

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Thv. E

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Thv Erichsen, Fra Gausdal".

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Tilslag NOK 280 000