Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Fra Gausdal

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Thv. E

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Thv Erichsen, Fra Gausdal".

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 280 000