Sørensen, Henrik(1882-1962)
Under treet 1915
Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: HS 15.
Dobbelsignert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 300 000–500 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 300 000