Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Under treet 1915

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: HS 15.

Dobbelsignert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Tilslag NOK 300 000