Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Hertervig, Lars (1830-1902)
Seilbåt på opprørt sjø 1873

Gouache og fettstift på papir
8,5x12
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: 187...N3 LH

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1981, kat.nr. 167.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 100 000