Hertervig, Lars(1830-1902)
Landskap med hus 1873
Gouache og fettstift på papir
8,5x12,5
Signert og noe utydelig påtegnet og datert nede t.h.: LH ... 1873 (?)
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00
Tilslag NOK 100 000
Gouache og fettstift på papir
8,5x12,5
Vurdering
NOK 150 000