Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Rugende måke

Olje på lerret
71x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1971, kat.nr. 37.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 500 000–700 000

Tilslag NOK 2 700 000