Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Gamle Logen Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Skipbrudd 1952

Olje på lerret
62x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -52

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 28. november 2006 kl 19:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000