Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Hus i vinterlandskap

Olje på lerret
38x58
Signert nede t. h.: E Ulving

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000