Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Ulving, Even(1863-1952)
Pike med dukkevogn

Olje på lerret
49x70
Signert nede t. v.: E Ulving

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 20 000