Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Ulving, Even (1863-1952)
Pike med dukkevogn

Olje på lerret
49x70
Signert nede t. v.: E Ulving

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000

Tilslag NOK 20 000