Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Teatermotiver

Olje på ovalt lerret, oppklebet på oval plate
85x58
og olje på plate Alle signert: A. K.

3 stk. selges samlet. Skal angivelig være kjente norske skuespillere bl a Lillebil Ibsen og Per Aabel.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 25 000