Hansteen, Nils(1855-1912)
Norsk havn 1889
Olje på lerret
58x96
Signert og datert nede t. v.: Nils Hansteen 1889.
Antagelig Son havn.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 100 000
Olje på lerret
58x96
Antagelig Son havn.
Vurdering