Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Norsk havn 1889

Olje på lerret
58x96
Signert og datert nede t. v.: Nils Hansteen 1889.

Antagelig Son havn.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000