Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Pløying

Olje på lerret
51x65
Signert nede t.v.: Fritz Thaulow.

UTSTILT:

Frankrike, 5-31 Januar 1917.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 350 000