Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Søvig, Theodor (1840-1892)
Seilskuter og dampskip ved klippekyst

Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t. v.: T. Søvig 1889.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 52 000