Søvig, Theodor(1840-1892)
Seilskuter og dampskip ved klippekyst
Olje på lerret
74x113
Signert og datert nede t. v.: T. Søvig 1889.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
74x113
Vurdering
NOK 40 000