Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Bennetter, Johan Jacob (1822-1904)
Skibbrudd

Olje på lerret
85x113
Signert nede t. v.: J. Bennetter

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 100 000

Tilslag NOK 105 000