Krauskopf, Bruno(1892-1960)
Kystlandskap med hus og småbåter i havn
Akvarell på papir, lysmål
50x64
Signert nede t.h.: Krauskopf
Vurdering
NOK 3 000–5 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 5 500
Akvarell på papir, lysmål
50x64
Signert nede t.h.: Krauskopf
Vurdering
NOK 3 000–5 000