Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Krauskopf, Bruno (1892-1960)
Kystlandskap med hus og småbåter i havn

Akvarell på papir, lysmål
50x64
Signert nede t.h.: Krauskopf

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000