Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Guro rir til kyrkje 1974

Litografi, lysmål
28x37
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle-74

Påtegnet nede t.h: "lito (Prøvetrykk) opplag 50". Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000