Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1965

Litografi, lysmål
31x33
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65

Nummerert nede t.v. 50/200.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering