Komposisjon 1965
Litografi, lysmål
31x33
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 65
Nummerert nede t.v. 50/200.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 3 000
Litografi, lysmål
31x33
Nummerert nede t.v. 50/200.
Vurdering